SPAWACZ MIG / MAG / TIG /GAZ / ELEKTRODA

JOB-NET

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

JOB-NET jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne usługi w poszukiwaniu pracy za granicą.

Współpracujemy z wieloma pracodawcami.

Proponujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy na terenie całych Niemiec.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej.

Bezpłatne pośrednictwo pracy — bez żadnych opłat.

Opieka na miejscu — polskojęzyczny konsultant, który zapewni pomoc w odnalezieniu się w nowym miejscu.

Bezpieczeństwo —wspolpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi Klientami.

Zakwaterowanie — oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterownia w pobliżu miejsca pracy

Miejsce pracy: Cale Niemcy!

Termin: od zaraz !

Wymagania:

  • certyfikaty lub doświadczenie w spawaniu,
  • mile widziane prawo jazdy i własne auto
  • język niemiecki będzie ogromnym atutem !

Oferujemy:

  • pracę od zaraz dla Spawaczy wszystkich metod,
  • wiele ofert na terenie całych Niemiec, można wybrać sobie region według własnego życzenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 11 -12 € brutto za godzinę plus dieta za każdy przepracowany dzień od 50€ netto
  • umowę o prace na niemieckich warunkach zawarta z niemieckim pracodawca,
  • możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,
  • stalą pomoc polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji.

Rekrutacja tylko na podstawie przesłanych CV!

Prezentacja firmy

JOB-NET jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne usługi w poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja