Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2017.

Spawacz MIG/MAG- świetna pensja, dieta+mieszkanie

Zwickau, Fulda, Bremen, NIEMCY, zagranica

Walter- Fach-Kraft Personal GmbH

Opis stanowiska pracy

Zakres Twoich obowiązków:

  • spawanie metodą MIG/MAG,

  • fachowe przygotowanie materiału do spawania,

  • składanie i spawanie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem.

  • bezwzględne przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako spawacz,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako ślusarz,

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

  2. System pracy: 3 tygodnie pracy/ 1 tydzień zjazd.

  3. Płatne zjazdy świąteczne.

  4. Mieszkanie za darmo.

  5. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  6. Płatne urlopy i premie świąteczne.

  7. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  8. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  9. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

  10. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  11. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

  12. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  13. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

    ... oraz wiele więcej.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca... na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Produkcja , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria