Spawacz MIG MAG ( spawanie warstwowe)

W&F Detacheringen BV

Eersel / Holandia , zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Spawanie podzespołów pojazdów gąsienicowych, metoda MIG MAG.

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MIG MAG,

• certyfikaty spawalnicze 135/136,

• doświadczenie w spawaniu gabarytów,

• umiejętność spawania metodą warstwową, grubość materiału do 50mm.

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• prawo jazdy kategorii B,

• znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO ,

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

• dobre warunki mieszkaniowe,

• ubezpieczenie zdrowotne,

• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji należy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)." Jednocześnie oświadczam, że moje dane udostępniam dobrowolnie oraz zostałem/am poinformowany/a, że posiadam prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania zgodnie z w/w ustawą.

Prezentacja firmy

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji