Spawacz mig-mag- Roermond, Holandia super oferta od zaraz

i-Work agencja zatrudnienia

Holandia Roermond, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Pracodawcą jest firma produkująca kompletne zestawy wydechowe (tłumiki) do samochodów cięzarowych DAF, SCANIA i VOLVO

Pracownik ustawia tłumik w robocie spawalniczym, natomiast poprawia tylko miejsca w które robot nie dotrze lub popełnia błędy

Wymagania

  • Doświadczenie przy spawaniu mig-mag ( dobrze mieć certyfikat)
  • Prawo jazdy- warunek konieczny
  • Chęci do pracy
  • minimum komunikatywna znajomość j.angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie płatne tygodniowo
  • Zakwaterowanie na czas kontraktu ( bardzo fajne warunki)
  • Transport do pracy samochodami służbowymi
  • Ubezpieczenie
  • Pracę na trzy zmiany + dodatki za pacę wieczorowe i nocne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez opcję APLIKUJ.

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

Prezentacja firmy

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka