Spawacz MIG-MAG lub ślusarz

Niemcy, zagranica

BERYL Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

AGENCJA PRACY BERYL JOB CENTER
zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec do pracy przy naprawach sprzętu

OBOWIĄZKI :
- ślusarz - przygotowanie materiału do spawania
- spawacz - spawanie/naprawa elementów- części maszyn

Wymagania

OCZEKUJEMY :
- dyspozycyjności do podjęcia pracy za granicą również w systemie zmianowym
- sumienności i motywacji do pracy
- własnego samochodu ( dojazd do pracy na terenie Niemiec)
- znajomości j. niemieckiego - mile widziana

OFERUJEMY :
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne wynagrodzenie w € w systemie miesięcznym
- ubezpieczenie
- możliwość długoterminowej współpracy i zdobycie nowych doświadczeń
- pomagamy w zakwaterowaniu na terenie Niemiec
- zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora
- liczne premie motywacyjne / bonusy

Firma BERYL zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie zezwolenia... dla Polski oraz Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma BERYL od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy BERYL jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma BERYL dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji