Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Spawacz MIG/MAG (Holandia)

zagranica

Maintec Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, holenderskiej firmy działająca w sektorze konstrukcji stalowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Praca polega na spawaniu rur w stoczni metodą MIG/MAG. Materiał spawany: stal S355.

Wymagania

• Min. 3 lata doświadczenia jako spawacz MIG/MAG
• Min. Komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego – warunek konieczny!
• Certyfikaty spawalnicze zgodne z normą EN-ISO 136/138 T Hl-045
• Umiejętność czytania rysunku technicznego

Firma Maintec specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

więcej na www.maintec.net
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / wydobywczy