Spawacz MIG/MAG - grube konstrukcje (V-009837)

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Holandia
Opis stanowiska:
  • Spawanie konstrukcji (10mm-40mm).
  • Czytanie dokumentacji technicznej.
  • Obsługa narzędzi ślusarskich.
  • Przygotowanie elementów do spawania poprzez ich cięcie, wyginanie, prostowanie, czyszczenie i sczepianie.
  • Możliwość zatrudnienia na własnej działalności (ZZP).
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Stawka 500-520 euro netto/40h (kwota po wszystkich odtrąceniach).
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Zwrot kosztów za przejazd do Holandii w postaci bonu na paliwo dla osób jadących własnym samochodem.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka koordynatora.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika,
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisk, który przepracuje dla nas 160h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400h.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy