Spawacz MIG/MAG - 15,00 euro/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Hechtel-Eksel, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Hechtel-Eksel

Obowiązki:

  • spawanie krat pomostowych, podestów oraz kojców dla trzody chlewnej
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

  • znajomość metody MIG/MAG i doświadczenie w spawaniu
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę
  • prywatną opiekę medyczną, trzynastą pensję, zwrot kosztów za paliwo (na terenie Belgii z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy)
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.