Spawacz- mechanik / elektryk

Starachowice, świętokrzyskie

Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z uprawnieniami spawalniczymi metoda 111 lub MIG (131) lub TIG (141) do prac remontowo- modernizacyjnych w zakładach produkcyjnych na terenie woj. Świętokrzyskiego

Wymagania

Uprawnienia spawalnicze metoda 111 (elektroda otulona) lub MIG (131) lub TIG (141).

Maintpartner świadczy usługi w zakresie utrzymania ruchu, eksploatacji instalacji... przemysłowych, gospodarki magazynowej, remontów i modernizacji maszyn oraz linii technologicznych, produkcji nietypowych narzędzi oraz projektowania dla przedsiębiorstw różnych branż.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
20,00 zł - 30,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne