Opis stanowiska pracy

  • spawanie metodą MAG
  • spawanie elementów konstrukcji maszyn, komponentów do branży samochodowej, spożywczej itp.
  • wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej,
  • Prostowanie konstrukcji po spawaniu

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą MAG,
  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • sumienność, dokładność, dyspozycyjność
  • sprawność fizyczna i manualna,
  • obsługa urządzeń spawalniczych,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • warunkiem przyjęcia jest prawidłowe wykonanie złączy próbnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny,
  • Karta multisport

Prezentacja firmy

Producent komponentów do maszyn i pojazdów, maszyn i urządzeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji