PSE Personal Service GmbH

Spawacz MAG

Od: PSE Personal Service GmbH
Miejsce pracy: Niemcy

Twój zakres obowiązków

  • praca na stanowisku spawacza MAG
  • przygotowanie elementów do spawania
  • spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku Spawacza
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • długoterminową współpracę
  • bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
  • stawkę godzinową od 14,00 – 17,00 €/h (w zależności od doświadczenia)
  • dietę dzienną w wysokości od 24 €
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
  • 150- 300 € dodatku urlopowego
  • 200- 300 € dodatku świątecznego
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
  • 100 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.