Opis stanowiska pracy

•  spawanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych metodą MAG

•  spawanie głównie czarnej stali w przedziale od 5 do 50 MM

•  praca z rysunkiem techniczny

•  drobne prace ślusarskie

Oferujemy:
• umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
• długoterminową współpracę
gwarantujemy opłacone, w pełni wyposażone zakwaterowanie (kuchnia, łazienka, darmowy internet)
• wynagrodzenie miesięczne od 2200 - 2400 € netto
bonus powitalny w wysokości 50 €
200 € jednorazowej premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
200 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego
• odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
aktualne certyfikaty spawalnicze będą dodatkowym atutem
• min. 2 letnie doświadczenie
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód - mile widziany
-> poszukujemy grupy 6-8 osobowej, w której jedna osoba zna język niemiecki/ angielski

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
18
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia powitalna, premie świąteczne oraz urlopowe, premia za zwerbowanie kolegi
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji