Opis stanowiska pracy

Oferujemy zatrudnienie dla 11 spawaczy w metodzie MAG 135 w zakładzie produkcyjnym jednego z największych Niemieckich producentów dźwigów samojezdnych i gąsienicowych.
Do obowiązków spawacza będzie należeć spawanie wielkogabarytowych konstrukcji dźwigów (materiały o grubości 15 – 200mm).

Wymagania:
-doświadczenie w spawaniu met. MAG 135 konstrukcji badanych metodami nieniszczącymi (UT/RT)
-aktualny certyfikat w met. MAG 135 (pozycje PA,PB,PC)
-podleganie ubezpieczeniu społecznemu w Polsce przez okres min. 30 dni przed zatrudnieniem
-gotowość do podjęcia zatrudnienia od 04.06.2018

Oferujemy:
-stawka godzinowa 11,00€ do 12,00€ netto / godzinę
-zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (ZUS od średniej krajowej)
-możliwość zatrudnienia do 10.2019
-możliwość pracy do 210 godzin w miesiącu ( system 2 zmianowy)
-zapewnione i opłacone mieszkanie (pokoje 2 osobowe)
-częściowy zwrot kosztów dojazdu na kontrakcie
-zapewnione ubranie robocze i specjalistyczne wyposażenie spawacza
-możliwość uzyskania ‘Kindergeld’
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
- elastyczne zjazdy do Polski (do uzgodnienia z przełożonym)
-pracę w zespole sprawdzonych profesjonalistów

Prosimy o załączenie w CV klauzuli następujące treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
11
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy