Piening Personal

Spawacz MAG

Od: Piening Personal
Miejsce pracy: Geeste Dalum

Pragniesz dowieść swoich umiejętności i wykazać pasję spawacza w innowacyjnym przedsiębiorstwie? Jest to od zawsze twoim marzeniem? Zatem wykonaj już teraz pierwszy krok ku udanej przyszłości. Nasz klient w Geeste Dalum potrzebuje wsparcia w produkcji montażowej.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie metalowych części
  • Łączenie
  • Spawanie blach i rur
  • Spawanie w systemie MAG

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako spawacz MAG
  • Czytanie rysunków
  • Uprawnienia Spawacza ( mile widziane, ale niekonieczne )

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony z pełnym zabezpieczeniem socjalnym
  • Regulowane według taryfy urlopowe oraz dodatek świąteczny
  • Odzież ochronna i robocza
  • Podstawowe szkolenie na miejscu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 12,00 Euro brutto na godzinę

Zapraszamy do wysyłania życiorysów i listów motywacyjnych!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Kontakt:

Piening GmbH
Carl-Bertelsmann-Straße 203
33335 Gütersloh

Katarzyna Hadamczyk
Tel. 0048 510 231 441

Anne Bernat
DEU – Tel. 0049 345 299836 15
DEU - Tel. und WhatsApp 0049 1573 4753635