Work Service Express

Spawacz Mag

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Zadania:
• spawanie metądą Mag dużych elementów do maszyn rolniczych
• spawanie metodą Mag taśmociągów
• spawanie wg rysunku
• prace ślusarskie

Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie na stanowisku spawacza min.3 lata
• udokumentowane doświadczenie w spawaniu metodą Mag min. 3 lata
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• doświadczenie w pracy spawacza za granicą
• aktualne certyfikaty spawalnicze metoda Mag

Oferujemy:
• wynagrodzenie ok. 1700 euro netto/ 152h
• nadgodziny
• długofalowy kontrakt
• opiekę koordynatora na miejscu
• składki odprowadzane od średniej krajowej
• zakwaterowanie zapewnione
• zakład pracy w pobliżu miejsca zamieszkania
• za punktualność dodatkowe premie