Spawacz MAG

71-627 Szczecin, zagranica

BIC ELECTRIC Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

• wykonanie prac spawalniczych wg specyfikacji technicznej projektu i zaleceń klienta.

Wymagania

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

• umiejętność spawania metodami 135/136,

• doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych,

• umiejętność czytania rysunku technicznego,

• aktualne uprawnienia spawalnicze,

• min. podstawowa znajomość języka angielskiego.

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Prywatna opieka dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do szkoleñ, kursów, studiów, regularne imprezy integracyjne, karta Multisport
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji