Opis stanowiska pracy

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych, poszukuje spawacza 135 we Francji:

Zadania:
- spawanie przy użyciu metody 135
- spawanie elementów transformatorów
- montaż
-praca z rysunkiem

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premię dzienną i miesięczną
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport z miejsca zamieszkania i zakwaterowanie
- bezpłatny transport z kwatery na miejsce pracy autami służbowymi
- zdalne załatwienie formalności bez konieczności przyjazdu do biura
- wsparcie koordynatora projektu

Wymagania

-Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- gotowość do wyjazdu od zaraz

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji