ManpowerGroup Sp. z o.o.

Spawacz MAG/TIG

Miejsce pracy: Błonie

Zadania:

  • Spawanie ręczne metodą MAG/TIG
  • Obsługa maszyn spawających zgodnie z instrukcją
  • Bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia MAG/TIG
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Motywacja do pracy
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • Praca w dniach poniedziałek-piątek
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna + frekwencyjna po 3 miesiącach 500 zł brutto, po kolejnych 3 miesiącach 750 zł brutto + dodatek do pracy w porze nocnej (5 zł brutto/h) – uzależnione od doświadczenia
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów pod gruszą, karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne za 1 zł, bony świąteczne)
  • Bezpłatny transport na trasie: Nowa Sucha – Sochaczew – Teresin – Błonie; Mała Wieś – Wyszogród – Błonie; Nowy Dwór Mazowiecki – Błonie, Płońsk – Błonie
  • Możliwość rozszerzenia transportu przy większej grupie zainteresowanych osób
  • Zapraszamy również osoby tuż po kursie!
  • Miejsce pracy: Błonie

Kontakt: 604 054 523
Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy