Spawacz MAG - spawanie warstwowe

PowerJobs Sp. z o.o.

okolice Clermont Ferrand, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca w zakładzie przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych;
  • blachy od 15mm do 40mm - spawanie warstwowe;
  • rodzaj materiału: stal czarna;
  • spawane metodą MAG 135.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz lub ślusarz/monter;
  • próbki spawalnicze w Katowicach przed rozpoczęciem pracy we Francji.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2020;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2600 euro netto/miesiąc;
  • wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2000 euro netto, tj. 13,15 euro netto/godz.;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc;
  • program rekomendacyjny - 100 euro netto za polecenie pracownika;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji