Spawacz MAG / Ślusarz → 18€ brutto/h + 40€ diety

Sedulus Sp. z o.o.

Lipsk, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Opis stanowiska

  • praca przy pojazdach szynowych
  • prace ślusarskie, obróbka metalu
  • spawanie metodą MAG
  • praca na 2-zmiany
  • praca w okolicy Lipska

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2)
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako ślusarz /spawacz
  • samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny!)
  • mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze
  • sprawność fizyczna

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie; 18€ brutto/h + 40€ diety dziennej
  • możliwość zapewnienia mieszkania (odpłatnie)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora w biurze
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy