Spawacz MAG - Praca za Granicą !

Work Service Express

FRANCJA, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: FRANCJA »

KRAZ: nr 1116

Miejsce pracy: Francja

ZADANIA:

  • praca przy spawaniu konstrukcji stalowych - stal czarna (grubość spawanego materiału od 3mm do 20mm),
  • spawanie rur i blach doczołowo BW i pachwinowo FW
  • wykonywanie spawów wielowarstwowych
  • prace ślusarskie

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w spawaniu stali czarnej
  • certyfikat spawalniczy w metodzie MAG
  • umiejętność spawania wielowarstwowego
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • miele widziany własny samochód - ZAPEWNIAMY DODATEK AMORTYZACYJNY!

OFERUJEMY:

  • polską umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - za podstawowy czas pracy nawet ok 2000 euro!
  • Stawka 12 euro brutto/h
  • Premia końca misji 10% wynagrodzenia
  • Premia godzinowa 2,50 euro/h
  • Premia żywieniowa 3,60 euro/przepracowany dzień
  • Nadgodziny zgodnie z francuskimi standardami.
  • Opiekę koordynatora
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji
  • Ewentualny dodatek amortyzacyjny - za korzystanie z własnego samochodu na projekcie

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.