Spawacz MAG, Oferta z zakwaterowaniem

Allpersona GmbH

Austria, zagranica

ALLPERSONA – PRACA W NIEMCZECH I AUSTRII
Allpersona GmbH Allpersona GmbH Allpersona GmbH
Allpersona
Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

Miejsce pracy: Austria

Opis stanowiska:

Przygotowanie i spajanie konstrukcji naczep i przyczep
Spawanie metoda MAG w/w konstrukcji

Oferujemy

Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
Długofalowe zatrudnienie,
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
Zatrudnienie na austryjackich warunkach,
Dobre warunki mieszkaniowe,
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,

Wymagania:

Doswiadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych
Aktualne zertyfikaty spawalicze
Prawo jazdy i wlasny samochod mile widziane
Znajomosc jezyka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.