Spawacz MAG - niewymagana znajomość j. niemieckiego

LUPA Personal GmbH & Co.KG

Niemcy, Gottingen, zagranica

Od: LUPA Personal GmbH & Co.KG
Miejsce pracy: Niemcy, Gottingen

Opis stanowiska pracy:
- spawanie oraz skladanie konstrukcji stalowych sluzacych do przewozu szkla
- praca z rysunkiem technicznym
- praca na 2 zmiany
- stawka: 12,63 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Oferujemy:
- niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opieke polskojezycznego koordynatora
- mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
- platny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i swiateczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- platne dni ustawowo wolne od pracy
- premie za polecenie nowych pracowników
- odziez ochronna
- dostep do mobilnej aplikacji pracowniczej

Wymagania:
- umiejetnosc spawania metoda MIG/MAG (wymagane certyfikaty- możliwość odnowienia certyfikatów w zakładzie pracy)
- znajomosc rysunku technicznego
- mile widziane podstawy jezyka niemieckiego
- doswiadczenie zawodowe
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy