ManpowerGroup Sp. z o.o.

Spawacz MAG/ MIG

Miejsce pracy: Legnica, Lubin, Jawor, Złotoryja, Chojnów

Miejsce pracy: Legnica

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Praca na pełny etat, 2 zmiany, wolne weekendy
  • Szkolenia od pracodawcy
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu Manpower Premium

Wymagania:

  • Umiejętność spawania MAG/ MIG lub podstawowe uprawnienia spawalnicze metodą MAG 135/ MIG
  • Dyspozycyjność do pracy na II zmiany
  • Uczciwość, rzetelność, pracowitość

Zadania:

  • Spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych
  • Wykonywanie połączeń spawanych konstrukcji grzejników wg planów i zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Wykonanie norm produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy