Opis stanowiska pracy

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej, szukamy osób na stanowisko:

Spawacz MAG/MIG/TIG

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów i konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
  • Kontrola zgodności z dokumentacją techniczną
  • Przygotowanie materiału do spawania
  • Czyszczenie spawanych powierzchni

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Prezentacja firmy

Informacje o firmie<br/><br/><br/>Ludzie są najcenniejszym z kapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna