Spawacz MAG/MIG - Niemcy, niemiecka umowa, od zaraz

Prohuman.pl

Niemcy, Stuttgart, Hamburg, zagranica

Prohuman.pl
Prohuman.pl Prohuman.pl Prohuman.pl
Prohuman.pl – pomagamy!
Misją naszego zespołu jest zapewnić naszym Klientom adekwatny do oczekiwań i potrzeb personel, działać legalnie, być zaufanym partnerem dla naszych współpracowników. Jako agencja pracy z ponad 5 letnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim dla naszych stałych Klientów w Niemczech poszukujemy specjalistów w wielu branżach m.in budowlanej, przemysłowej, magazynowej i opiekuńczej.

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart, Hamburg

SPAWACZ MIG/MAG TIG

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

• przygotowanie materiału do spawania

• spawanie metodą MIG MAG lub TIG

• w zależności od miejsca pracy spawanie: konstrukcji stalowych, czarnych rur, wielkoformatowych powierzchni z cienkiej blachy wg planu

Wymagania:

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego

• gotowość do szybkiego wyjazdu

• dokładność i sumienność w pracy

• doświadczenie w zawodzie spawacza – warunek konieczny

• wykształcenie kierunkowe –mile widziane

• aktualne uprawnienia spawalnicze

• prawo jazdy i własny samochód - mile widziane

Oferujemy:

• zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,

• atrakcyjne wynagrodzenie + diety

• zapewnione zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji

• składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

• wsparcie naszych Konsultantów w podczas procesu zatrudnienia

• możliwość regularnych zjazdów do Polski

• możliwość wypłacania zaliczek

• ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny na terenie Niemiec

• respektowane prawo do urlopu

i wiele więcej….

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prohuman.pl