Spawacz MAG lub TIG

Eu Workers

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszych klientów, niemieckich firm z branży spawalniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JEŚLI SPAWASZ METODĄ TIG LUB MAG – APLIKUJ, mamy wiele ofert w różnych lokalizacjach.

Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy.

Miejsce pracy: okolice Augsburga, Ingolstadt i Drezna

Opis stanowiska:

  • spawanie elementów kominów metodą TIG
  • spawanie kontenerów metodą MAG
  • spawanie Maszyn rolniczych metodą MAG
  • dokładność i rzetelność,
  • dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach
  • dodatki za pracę w święta
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w EURO
  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
  • pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • długi/stały kontrakt
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • doświadczenie
  • punktualność, sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu
  • mile widziany własny samochód

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i specjalizujemy się w re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis