Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Spawacz MAG- I zmiana

Miejsce pracy: Jawor

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG 135 konstrukcji metalowych
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • umiejętności spawania metodą MAG 135
  • doświadczenie na stanowisku
  • niezbędne uprawnienia spawalnicze
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio dla Klienta
  • pracę jednozmianową w godzinach 6:00- 14:00
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Oferta dotyczy pracy STAŁEJ!!!
Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: RHS/03/19/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.