Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pensjonat/pokój jednoosobowy)
  • Wyposażenie spawacza zapewnione (buty, odzież, Speedglas 9100 V)
  • Weihnachtsgeld & Urlaubsgeld (po okresie próbnym )
  • Terminowe wynagrodzenie 12,00 € netto/godz
  • Możliwość wyrobienia brakujących certyfikatów
  • Pomoc polskiego personelu

WYMAGAMY:

  • Uprawnienia TÜV lub IOW na metodę MAG 135
  • Prawo jazdy oraz własny samochód-warunek konieczny
  • Język niemiecki pozwalający komunikacje w miejscu pracy
  • Mile wiedziane doświadczenie w obsłudze suwnic

Prezentacja firmy

PUR-Service + Montage GmbH z siedzibą w Dreźnie
Od 2002 roku jesteśmy wiarygodnym... partnerem dla tradycyjnych i wiodących na rynku firm świadczących usługi związane ze środowiskiem. W ramach zadań projektowych oraz leasingu pracowników współpracujemy z naszymi 150 pracownikami w zakresie materiałów budowlanych i przemysłu betonowego, transportu, magazynowania i w branży recyklingu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Inżynieria