Spawacz MAG 135 - nawet 2500 euro netto!

PowerJobs Sp. z o.o.

FRANCJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca w zakładzie przy spawaniu elementów konstrukcji rolniczych;
  • spawanie metodą: MAG 135, 136 BW i FW;
  • rodzaj materiału: stal czarna.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz;
  • darmowe próbki spawalnicze w Katowicach przed wyjazdem do Francji;
  • mile widziany aktualny certyfikat w metodzie MAG;
  • mile widziany własny samochód.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2021;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2500 euro netto/miesiąc;
  • wynagrodzenie za 152 godziny pracy 1900 euro netto, tj. 12,50 euro netto/godz.;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc;
  • program rekomendacyjny - 450 złotych netto za polecenie pracownika;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji