Spawacz łukiem krytym 121

Bomet Sp. z o.o.

Rostock, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnienie dla spawaczy w metodzie 121 (łuk kryty) w Rostock (Niemcy). Do spawania rury grubościenne pod konstrukcje morskich wież wiatrowych.
Kontrakt blisko granicy z Polska -250 km do Szczecina.

Zapotrzebowanie: 5 osób

Stawka godzinowa: 12,00 € netto do 13,00 € netto
Planowane zatrudnienie do 10.2019
Mieszkanie i media opłacone przez firmę (pokoje max. 2 osobowe)
Polska umowa o prace na pełen etat (składki ZUS od średniej krajowej)
Częściowy zwrot kosztów dojazdu na kontrakcie
Zapewnione ubranie robocze i środki ochrony osobistej
Opieka polskojęzycznego koordynatora
Elastyczne ‘zjazdy’ do Polski (do ustalenia z koordynatorem)
Możliwość prywatnego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach dla pracownika i rodziny

Wymagania:
Doświadczenia przy spawaniu łukiem krytym min. 3 miesiące
Certyfikat spawalniczy w metodzie 121 lub 123
Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku spawacza

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji