Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osob do podjecia stalej pracy w Bawarii na stanowisku :

SPAWACZ lub LAKIERNIK

- niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony
- w zaleznosci od umiejetnosci i doswioadczenia stawki na poczatek od 14 - 16 €
- mozliwosc przejscia bezposrednio pod umowe z zakladem pracy po minimum 6 miesiacach pracy
- zapewnione mieszkanie pracownicze o wysokim standardzie

Wymagania

- jezyk niemiecki komunikatywny
- doswiadczenie zawodowe
- samochod na dojazdy do pracy

POSZUKUJEMY ROWNIEZ NA WIELE INNYCH STANOWISK - np. na komisjonowanie, prace produkcyjne i wiele innych (rowniez prace biurowe) : zapraszam do kontaktu - na pewno dopasujemy Panstwu odpowiednia oferte!

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji