Spawacz konstrukcji stalowych - od zaraz

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Spawacz MAG konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Chanverrie, Francja

Oferujemy:

·        Francuską umowę o pracę tymczasową - na podstawie przepisów francuskiego prawa pracy

·        Wymiar czasu pracy: 39h tygodniowo

·        Płatność miesięczna w € na konto każdego 11 dnia miesiąca - możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym 1 tygodniu pracy

·        Zapewniona dieta oraz dodatek dla kierowcy

·        Zakwaterowanie: w pełni wyposażone mieszkania z wspólną kuchnią oraz łazienką, pokoje 2 osobowe

·        Zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu

·        Wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz zdalny system rekrutacji

Twoje obowiązki:

·        Spawanie metodą MAG konstrukcji stalowych

Nasze wymagania:

·        Doświadczenia minimum 2 lata

·        Mile widziane prawo jazdy kat.B

·        Zaangażowanie oraz motywacja do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji