Spawacz konstrukcji metalowych - od 15,00 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Hechtel - Eksel, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Hechtel - Eksel, Belgia
Zadania:
  • spawanie elementów metalowych
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagamy:
  • znajomości metody MIG/MAG i doświadczenie w spawaniu
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości od 15,00 euro brutto za godzinę
  • prywatną opiekę medyczną, trzynastą pensję

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy