Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Spawacz instalacji wod-kan i CO - Esslingen

Niemcy, zagranica

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

Aktualnie poszukujemy spawaczy do pracy w miejscowości 73733 Esslingen

Zakres obowiązków:
- spawanie instalacji wodno kanalizacyjnych i CO

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie 10 euro netto ,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- zagwarantowane zakwaterowanie,
- opiekę polskiego koordynatora,

Szczegóły pod numerem telefonu: 600 009 659

Wymagania

Wymagania:

- chęć do wyjazdu i pracy,

- dyspozycyjność,

- mile widziany własny samochód i prawo jazdy kat. B (zwracamy koszty dojazdów do pracy),

- uprawnienia spawacza (umiejętność spawania z rysunku technicznego).

Firma DAKO zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie... zezwolenia dla Polski a firma Firma P.H.U. DAKO Sp. z o. o. posiada pozwolenie na pracę na terenie Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma DAKO od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy DAKO jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma DAKO dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec oraz z innych krajów Unii Europejskiej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
9,27 zł - 9,49 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Praca na produkcji , Praca Praca na magazynie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis