Spawacz elektryczno-gazowy

Warszawa, mazowieckie

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Opis stanowiska pracy

Szczegóły oferty nr: StPr/13/8748 z dnia 2013-12-05

Dane dotyczące oferty

Stawka: 2700,00
Staż: 2 lata
Zmianowość: trzy zmiany
Rodzaj zat.: Umowa na okres próbny

Dane dotyczące wymagań

Wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze, doświadczenie zawodowe: od 2 lat, uprawnienia na spawacza gazowego, uprawnienia na spawacza elektrycznego. Ogólny zakres obowiązków: remont urządzeń, usuwanie awarii urządzeń, regeneracja i przygotowanie części do wymiany, wykonywanie łączeń stałych poprzez spawanie elektryczne i gazowe, wykonywanie łączeń na elementach - spawanie, napawanie, przepalanie, lutowanie, spawanie elementów uzwojeń miedź, aluminium mosiądz oraz spawanie lutem srebrnym, regeneracja lanc i palników acetylenowo-tlenowych, bieżąca obsługa i konserwacja urządzeń spawalniczych. Umowa na okres próbny/umowa na czas określony, praca na dwie zmiany/trzy zmiany. Możliwość wysyłania na dodatkowe kursy/szkolenia. Zgłoszenia mailowe: mtylus@harsco.com lub telefoniczne 22 835 54 15/668 429 942

Dane kontaktowe

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji... zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach naszej działalności proponujemy możliwość skorzystania z:
- pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i szkoleń,
- pomocy w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia,
- środków przyznawanych jednorazowo na rozpoczęcie działalności gospodarczej, staży oraz innych instrumentów rynku pracy.
Realizujemy wiele autorskich programów rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2013
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne