SPAWACZ do produkcji specjalistycznych pojazdów użytkowych

GP TRUCK TRADING

02-995 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego serwisu nasz serwis poszukuje pracowników na stanowisko:

Wymagania:
• Spawanie metodą mig-mag lub tig
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność i sumienność

Oferujemy:
• Dobre warunki pracy w miłej atmosferze w nowo wybudowanym obiekcie
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Cykliczne szkolenia specjalistyczne, możliwość przyuczenia do zawodu
• W razie potrzeby możliwość zakwaterowania

Prezentacja firmy
Firmy Top Service Grzegorz Kądziela oraz GP TRUCK TRADING s.c. G. Kądziela A. Kądziela zajmują się serwisowaniem samochodów dostawczych i ciężarowych oraz produkcją i sprzedażą specjalistycznych pojazdów komunalnych, budowlanych i innych.

Nasz obiekt znajduje się w Sokołowie koło Warszawy (między Jankami a Pruszkowem, 1 km od S8).

Firmy Top Service Grzegorz Kądziela oraz GP TRUCK TRADING s.c. G. Kądzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców