ManpowerGroup Sp. z o.o.

Spawacz aluminium

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi,
  • Wykonywanie wysokojakościowych spoin,
  • Przygotowanie maszyn - przezbrajanie i ustawianie parametrów konfiguracyjnych,
  • Kontrola i utrzymanie maszyn w celu zapewnienia sprawności technicznej, jak również naprawa drobnych usterek,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (bezpośrednio u naszego Klienta) w nowoczesnej firmie o skandynawskich tradycjach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku, docelowo mają zostać wprowadzone 3 zmiany
  • Bogaty system premiowy i szkolenia umożliwiające rozwój,
  • Prywatna opiekę medyczną (za 1zł) oraz kartę multisport.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe połączone z doświadczeniem w spawaniu aluminium metodą 131, BW, FW (3-10 mm),
  • Ważne certyfikaty spawalnicze wg 9606-2, proces 131, złącza BW i FW, spawanie aluminium,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i wprowadzania danych do systemu komputerowego,
  • Dodatkową zaletą będzie umiejętność obsługiwania z poziomu roboczego suwnic, żurawi oraz uprawnienia na wózek widłowy,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

MIEJSCE PRACY: BIELANY WROCŁAWSKIE

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials