Orienta Polska Sp. z o.o.

Spawacz aluminium

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz aluminium

Obowiązki:

- Realizowanie zleceń produkcyjnych,

- Spawanie podzespołów (aluminium) zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania:

- Uprawnienia spawalnicze TIG 141 oraz MIG 131,

- Doświadczenie w spawaniu – w razie potrzeby firma jest w stanie wesprzeć w wyrobieniu uprawnień,

- Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i spawalniczą,

- Zdolności manualne i dokładność.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym,

- Wynagrodzenie opierające się o system podstawa + premia,

- Dodatek za własny dojazd,

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.