Opis stanowiska pracy

Szczegóły oferty:

Spawanie elementów aluminiowych. Grubość spawu 1mm. Praca na podstawie rysunku technicznego. Oferta od zaraz.

OD KANDYDATA“OCZEKUJEMY:

  • 5 letnie doświadczenie na stanowisku spawacza,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • własny samochód na dojazd do pracy mile widziany,
  • dobry stan zdrowia,
  • posiadanie nowego dowodu osobistego lub aktualnego paszportu,
  • posiadanie aktualnego numeru sofi,

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 16,20 euro brutto za 1h pracy,
  • możliwość nadgodzin,
  • zatrudnienie na dłuższy okres czasu,
  • mieszkanie w pełni wyposażone i opłacone przez pracodawcę™,
  • holenderski kontrakt z pełnymi świadczeniami,

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Mega Partners Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjono... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie