Spawacz aluminium - Belgia - wysokie stawki

Jobway

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla klienta w Belgii szukamy 2 spawaczy TIG

Forma zatrudnienia :

Polska umowa o prace lub własna działalność gospodarcza oraz A1

Zapewnione i opłacone zakwaterowanie - okolice Hasselt

Praca na hali, spawanie aluminium

Stawki na polskiej umowie 16 euro netto,
na działalności do uzgodnienia

Więcej szczegółów przy rozmowie rekrutacyjnej

Praca od zaraz

Wymagania

Wymagana dobra znajomość języka angielskiego oraz aktualne certyfikaty spawalnicze

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna