Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy montaż i spawanie konstrukcji mebli kuchennych dla gastronomii.

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Grubość: 0,8mm - 4mm
  • Metoda 141 TIG
  • Praca z rysunkiem technicznym.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę
  • 13,42 eur/godz (około 1900 eur netto/miesiąc)
  • Praca od zaraz
  • Zakwaterowanie, koszt 100 eur/miesiąc

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum 4 lata
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętności spawalnicze oraz certyfikat w metodzie 141 TIG
  • Mile widziana umiejętność zgrzewania liniowego oraz rezystancyjnego oraz spawania punktowego
  • Aktualny certyfikat spawalniczy 141 TIG zgodny z normą EN ISO 9606-1
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji