Spawacz 141 / 111

Zgierz, łódzkie

Giebel Service

Opis stanowiska pracy

Firma Giebel Service poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko spawacz.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
- spawacz 141 / 111

Wymagania w przypadku spawacza:
- wykształcenie kierunkowe techniczne średnie lub zawodowe
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze
- umiejętność spawania pod US lub RT
- umiejętność spawania stali czarnej i nierdzewnej
- aktualne certyfikaty
- dokładność, profesjonalizm
- dyspozycyjność
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

Oferujemy:
- umowa o pracę
- ubrania robocze

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy doświadczenie głównie w branży... metalowej. Świadczymy usługi w zakresie prac remontowo-montażowych.
Prowadzimy szerokie działania związane głównie z montażem mostów, produkcją konstrukcji stalowych, różnego rodzaju zbiorników ciśnieniowych jak i bezciśnieniowych, wymienników ciepła, konstrukcji hal, itp. Do naszych zadań należy również utrzymanie ruchu na liniach produkcyjnych co pozwala naszemu klientowi na nieprzerwaną produkcję.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
1.680,00 zł - 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie