Spawacz 136 (blachy czarne) - Norwegia rotacja 14/14

Bergen, zagranica

CBA Recruitment

Opis stanowiska pracy

Dla naszego o klienta poszukujemy:

Spawaczy- 136 (blachy czarne)do pracy na stoczni na terenie Norwegii.

Każdemu kandydatowi gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy:

Oferujemy:
Rotacja w systemie 14/14
wynagrodzenie od 250 nok brutto/h
Możliwość realizacji nadgodzin
Zakwaterowanie oraz transport i wyżywienie opłacane przez pracodawce
Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów (oppholdstillatelse oraz skattekort 2013)
Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności.

wymagane certyfikaty:

certyfikaty:

• Certyfikat 135 blachy stal czarne

Osoby zainteresowane ofertami pracy proszone są o przesłanie CV wraz z referencjami oraz certyfikatami.

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie spawacz 136 blachy
Dobra znajomość rysunku technicznego,
Ważne certyfikaty i referencje
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii i... oddziałami w Polsce, Niemczech, Anglii i na Łotwie. W Polsce działamy od 2008 r. Rekrutujemy i prowadzimy szkolenia na zlecenie Klientów z Polski i zagranicy. Pomogliśmy znaleźć dobrą pracę ponad 3000 kandydatów, w organizowanych przez nas szkoleniach wzięło udział ponad 1500 zadowolonych uczestników.
Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie:
– rekrutacji i selekcji pracowników
– szkoleń BHP i zawodowych
– specjalistycznych kursów językowych
– doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników
– szkoleń personalnych
Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i okazję do potwierdzenie naszych umiejętności oraz szansę na zdobycie nowych. Każdy Klient jest dla nas jedyny i ważny. O tym, że nie są to tylko deklaracje świadczy nieprzerwana od lat współpraca.
Jeśli szukacie Państwo pracowników lub pracy zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Udzielą rzetelnych informacji i zaproponują najlepsze rozwiązania.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
125,00 zł - 150,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji