Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów - firmy produkcyjnej w branży metalowej poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz 135, 136 MAG

Miejsce pracy: FINLANDIA, Seinajoki

Firma zajmuje się produkcją części maszyn i urządzeń przemysłowych

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy:

  • montaż oraz spawanie stali czarnej o grubości 2-10 mm
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa elektronarzędzi
  • praca na hali

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Stawka to 15,95 eur brutto/godz: Przewidywane miesięczne zarobki netto to około 2300 eur /miesiąc + dodatek wakacyjny wypłacany po zakonczeniu kontraktu (226 eur/miesiąc).

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe przy montażu i spawaniu konstrukcji stalowych 3-5 lat
  • Doświadczenie w spawaniu metodą MAG
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Znajomość rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji