Spawacz 135 stal nierdzewna - ponad 3100€ netto/m-c

Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Finlandia, Saukkola, zagranica

Miejsce pracy: Finlandia, Saukkola

Grupa Kowalski na potrzeby projektów realizowanych w Finlandii w zakresie prefabrykacji i montażu kotłów ciśnieniowych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Monter - Spawacz 135 stal nierdzewna – ponad 3100€ netto/m-ce.

Miejsce pracy: Saukkola, Finlandia

Zadania

  • Ułożenie elementów na łożu monterskim wg rys. ;
  • Przygotowanie krawędzi detali do spawania;
  • Spawanie elementów prefabrykowanych metodą 135 , stal nierdzewna, grubość 2-4 mm, na hali.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w spawaniu metodą 135;
  • Ważny certyfikaty na spawanie metodą 135, PE, stal nierdzewna; ;
  • Obsługa suwnicy;
  • Czytanie rys. technicznego;
  • Znajomość jęz. angielskiego,
  • Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Praca wg fińskiej umowy związkowej przemysłu metalowego;
  • Praca w systemie rotacyjnym 5-6 tyg. na 2 tyg.;
  • Wynagrodzenie podstawowe 10,00 €/h netto, ok. 13,60€ brutto (za normalny czas pracy);
  • 30 € diety żywieniowej za każdy dzień na kontrakcie, również za dni wolne od pracy;
  • Przewidywane miesięczne wynagrodzenie netto razem z dietą to 3100-3300 €;
  • Organizujemy i pokrywamy koszt fińskich kart bhp i na prace gorące;
  • Składki ubezpieczeniowe oraz podatki opłacone w Finlandii;
  • Czas pracy do 60 godz. tyg.;
  • 28 dni płatnego urlopu;
  • Opłacone wszystkie przeloty;
  • Opłacony transport na miejscu;
  • Opłacone zakwaterowanie (mieszkanie w standardzie fińskim);
  • Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie;
  • Wyżywienie we własnym zakresie;
  • Czas trwania projektu: czas nieokreślony;
  • Start projektu: od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj