SPAWACZ 135 lub 141

Kleszczów, Radomsko, Bełchatów, łódzkie

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kleszczów woj. Łódzkie

  • Masz doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych
  • Posiadasz aktualne uprawnienia i książeczkę spawacza
  • Spawałeś spoiny przetopowe
  • Możesz pracować w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • Mile widziane, ale nie wymagane uprawnienia do obsługo suwnic z poziomu 0

Mostostal Kraków S.A. specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie wykonawstwa i montażu... wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłów cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego.

Atuty:

wysoka efektywność działalności,
wykwalifikowana kadra ok. 600 pracowników na terenie Polski,
Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP,
dwie wytwórnie konstrukcji stalowych o potencjale wytwarzania ok. 1200 ton/mies.,
specjalistyczny sprzęt montażowy oraz własne środki transportu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna