Spawacz 135/141

AMT Services

Soest, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma AMT services zatrudni spawacza 135/141. Praca polega na samodzielnym składaniu oraz spawaniu blach ze stali nierdzewnej na podstawie rysunku technicznego. Grubośc blach 10-15mm. Spawy sprawdzane wizualnie.

W zamian za wysoki profesjonalizm, oferujemy:

- stałą prace.
- darmowe zakwaterowanie.
- atrakcyjne wynagrodzenie
-opieke polskiego koordynatora.
- regularne zjazdy do Polski.
- pełen pakiet socjalny.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz własny samochód.

Mile widziane aktualne certyfiakty wg. norm: EN 287-1 135 P FW 8 S t8,0 PB sl oraz/lub EN 287-1 141 P FW 8 S t 5,0 PB ml. Istnieje możliwość wyrobienia odpowiednich certyfiaktów na miejscu pracy.

Prezentacja firmy

Firma AMT Services powstała w 2001 roku, We Wrocławiu. Zajmujemy sie rea... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy