Spawacz 135/136 od zaraz

Work Service Express

Auxerre, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Auxerre »

Naszymi Klientami są firmy specjalizujące się w produkcji między innymi naczep samochodowych, drzwi, okien, ogrodzeń, kontenerów.

Zadania na stanowisku pracy:

  • Praca na linii produkcyjnej przy spawaniu odpowiednich elementów
  • Spawanie metodą 135, 136
  • Transport elementów na terenie zakładu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako spawacz minimum 2 lata
  • Aktualny certyfikat spawalniczy
  • Dokładność - kontrola wizualna spawów
  • Samodzielność na podanym stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność
  • Możliwość wykorzystania własnego auta na wyjazd będzie dodatkowym atutem

Oferujemy na tym stanowisku:

  • polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie na poziomie od 1650 euro netto / miesiąc
  • składki odprowadzane od co najmniej średniej krajowej
  • prawo do płatnego urlopu lub uzyskania ekwiwalentu za niewykorzystany urlop na koniec kontraktu (ok 150 euro za każdy miesiąc)
  • zakwaterowanie
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu