Opis stanowiska pracy

Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy spawaczy 121 do pracy na hali, przy elementach konstrukcji offshorowych.

Start pracy listopad/grudzień 2022

Oferujemy:

  • duńską umowę
  • długotrwały kontrakt, przewidziany na 5 lat
  • stawka 185 DKK/h
  • dodatkowe 3000DKK za każdą "rotację"
  • pracę na dwie zmiany
  • dodatkowy bonus wyliczany przez klienta
  • pracę w systemie 4/2 tygodnie
  • pomoc przy zakwaterowaniu (pokoje jedno i dwuosobowe)

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy konstrukcjach stalowych
  • czytania rysunku technicznego
  • zdania testu /próbki przed podjęciem pracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą proponującą pracę głównie spawaczom i monterom. Nie zamyk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna